Najemcy stawiają na Konstruktorska Business Center!

Kanał Sportowy, najdynamiczniej rozwijająca się platforma sportowa w Polsce, dołączyła do grona najemców Konstruktorska Business Center. Firma zajmuje 512 mkw. nowoczesnej przestrzeni, zlokalizowanej na parterze naszego budynku. Ponadto, jeden z największych najemców Konstruktorska Business Center zdecydował się przedłużyć umowę najmu i pozostać w budynku na kolejne lata. Biura tej globalnej firmy zajmują łącznie 11 347 mkw. powierzchni na kilku piętrach kompleksu.

Kanał Sportowy jest najpopularniejszym kanałem internetowym o tematyce sportowej w Polsce. Obecnie emituje tygodniowo kilkadziesiąt programów, w większości realizowanych na żywo. Kanał działa od marca 2020 roku. Jego właścicielami i głównymi autorami są Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, a od września 2021 roku prezesem firmy jest Maciej Sawicki. Kanał Sportowy ma obecnie 879 tys. subskrybentów i opublikowano na nim dotychczas ponad 2,5 tys. materiałów, które zanotowały ponad 400 mln odtworzeń. Ponadto, działa także Kanał Sportowy Extra, z relacjami zza kulis, najciekawszymi fragmentami programów i dodatkowymi treściami. Subskrybuje go 206 tys. internautów, a  nieco ponad 300 opublikowanych materiałów zanotowało łącznie 43 mln wyświetleń.

Przeprowadzka Kanału Sportowego odbyła się w lipcu 2022 roku. Na 512 mkw. na parterze Konstruktorska Business Center zostały zaaranżowane biura i studio nagraniowe. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma CBRE.

Ponadto na przedłużenie umowy najmu zdecydowała się globalna firma, będąca liderem sektora FMCG, której siedziba znajduje się w Konstruktorska Business Center od 2013 r. Biura jednego z największych najemców kompleksu zajmują łącznie 11 347 mkw. i są zlokalizowane na 1., 4. i 5. piętrze budynku. W procesie negocjacji najemcy doradzała firma JLL.

– Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z Kanałem Sportowym. Obecność tak dynamicznie rozwijającej się firmy, która jest znana przez miliony fanów sportu w Polsce, stanowi wyróżnienie dla naszego budynku. To również doskonałe potwierdzenie jakości Konstruktorska Business Center, oferty budynku i jego dogodnej lokalizacji. Wierzę, że nowoczesna przestrzeń w Konstruktorska Business Center przyczyni się do dalszego rozwoju Kanału Sportowego i poszerzenia skali działalności zgodnie z przyjętą strategią firmy.

Cieszymy się również, że spełniamy oczekiwania naszych obecnych kontrahentów. tym bardziej, że z jednym z nich będziemy mieli przyjemność kontynuować współpracę także w kolejnych latach. Konstruktorska Business Center to nie tylko najwyższej jakości przestrzenie biurowe. To również zielone środowisko pracy z dużą ilością naturalnej roślinności oraz nowoczesnej technologii. Jestem przekonany, że stworzone przez nas warunki pozwolą naszym najemcom skutecznie realizować wszystkie cele biznesowe – powiedział Antonio Pomes, Head of Asset Management w Golden Star Group.


« Powrót do listy aktualności

Zobacz również

Golden Star Group stawia na zielone środowisko pracy!

Przestronne dziedzińce wypełnione zielenią, maksymalne wykorzystanie światła dziennego, przyjazne środowisku rozwiązania użyte do wykończenia wnętrz oraz dbałość o jakość powietrza w pomieszczeniach, to tylko niektóre z elementów wyróżniających warszawskie kompleksy z portfolio Golden Star Group. Konstruktorska Business Center oferuje komfortowe i w pełni bezpieczne warunki nie tylko do pracy, ale również do wypoczynku. – Jednym […]

Czytaj dalej

Wrześniowe akcje w Konstruktorska Business Center!

Wrzesień upłynął w Konstruktorska Business Center pod znakiem inicjatyw skierowanych do naszych najemców. Pierwszą z nich była akcja, którą przygotowaliśmy wspólnie z klubem fitness Zdrofit – „Wrzesień z jogą na Konstruktorskiej”. Przez cały miesiąc, pracownicy wszystkich firm mieszczących się w naszym kompleksie, mogli korzystać z bezpłatnych zajęć jogi. Spotkania odbywały się dwa razy w tygodniu […]

Czytaj dalej

Emerson powiększa biuro w Konstruktorska Business Center

Firma Emerson Process Management zdecydowała się rozszerzyć umowę najmu w Konstruktorska Business Center o dodatkowe 2500 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Od listopada 2022 r. rozbudowana siedziba Emersona – światowego lidera w dziedzinie inżynierii i technologii, zajmie łącznie ponad 6500 mkw. powierzchni na 5. i 6. piętrze naszego budynku. Emerson jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań dla […]

Czytaj dalej